Somatické koučování

Chcete se i na rodičovské dovolené realizovat?
 

Máte pocit, že potřebujete ve svém životě něco změnit?

Hledáte cestu, jak být spokojenějším rodičem?

Pojďte se mnou vyzkoušet metodu somatického koučování.

Co je somatické koučování?

Proces, který rozšíří repertoár vašich možností.

Pomáhá klientovi objevit zdroje a zároveň rozvíjí jeho potenciál. Somatické koučování obohacuje obvyklý koučovací proces o techniky práce s tělem a propojuje tak 3 základní elementy - mysl, emoce a tělo. To umožňuje, aby změny proběhly na hlubší úrovni a byly trvalejší.

Sama jsem si prošla koučovacím procesem a než jsem udělala první krok, v hlavě mi běžela spousta otázek:

  • Mám vůbec co řešit?
  • Jsem správný klient na koučování?
  • Bojím se, že to bude "umělé".
  • Stojí mi za to ty peníze?
  • Nestačí, když si popovídám s kamarádkou?

Na první schůzku jsem přicházela s tématem: Jak znovu dobře zaběhnout do pracovního procesu a odnesla si s sebou mnohem víc, než jsem čekala. Když napíšu, že koučování změnilo můj život, nebude to tak úplně pravda. Změnila jsem ho hlavně svým rozhodnutím, že věci chci dělat jinak. Ale nedělala bych je bez podpory, dobrých a užitečných otázek a důvěry, že na to všechno mám.

Somatické koučování je způsob, jakým dokážu probudit vaši vnitřní energii a posunout ji tím správným směrem.   

Reference

"Přišla jsem za Adélou s tím, že bych chtěla změnit pracovní směr. Pomohla mi přijít na to, jakým směrem se chci vydat a co dál dělat. Pomocí otázek a různých technik ze mě dostala vše, co už jsem vlastně dávno věděla, ale i nevěděla. Přiměla mě dívat se na věci z různých úhlů pohledů a uvědomit si, že všechno je v nás samotných. Pomohla mi udělat první kroky a stanovit si další. Tím se můj cíl nezdál tak nedosažitelný. Po každém sezení jsem se o sobě dozvěděla něco nového a postupně jsem o sobě a svých schopnostech přestala úplně pochybovat. Svým empatickým, klidným, vnímavým a neodbytným :-) přístupem, ze mě Adéla dostala to nejlepší." 

Petra P., učitelka v mateřské školce

"Musím říct, že jsem si po našem rozhovoru spoustu věcí zvědomila, i když jsem už je samozřejmě dávno pociťovala. Ale slyšet to od někoho jiného, resp přiznat si to nahlas, pak nabere úplně jiný rozměr. Šla jsem tam vlastně s tím, že hledám v sobě kreativitu, abych se zabavila a zbavila se myšlenek, ale nakonec jsme zjistila, že to co potřebuju (a nemám) je klid. Kdykoliv a kdekoliv. Že pořád jedu bez přestávky. Snažím se od té doby si každý den naordinovat odpolední kávu bez zapnuté televize, ideálně bez přítomnosti manžela či potomka. A když jsou doma, tak vědí že potřebuju chvíli oddych."

Lucie Z., fyzioterapeutka

"Byla jsem u koučky Adély a setkání s ní všem moc doporučuji. Je milá, sympatická, naslouchající a velmi pozorná. Byl to skvěle strávený čas v útulném prostředí, kde se cítíte jako doma. S cenným bonusem různých aha momentů díky správně kladeným otázkám a zvoleným koučovacím metodám. Děkuju."

Zuzana G., maminka na rodičovské, masérka

Objednejte se na konzultaci

První konzultace trvá obvykle 30 minut a je ZDARMA

Ceník


Koučování osobně/ 60 minut

Setkání probíhají v kanceláři komunitního centra coUL Ústí nad Labem 

1000 Kč

Koučování online/ 60 minut

Spojení přes aplikace Google Meet

800 Kč


Upřednostňuji osobní setkání, ale v případě předchozí domluvy je možné spojit se také online.

Setkání probíhají obvykle v rozmezí 2-3 týdnů. Počet sezení se většinou pohybuje mezi 6-10. Na první konzultaci mluvíme o očekáváních od koučovacího procesu, o tématu a pravidlech setkávání.

Kontaktujte mě

Každým coULem

Stříbrnická 3030/2, Ústí nad Labem - areál bývalé školky, nyní např. knihovna, městská policie, čistírna.

adela.jirglova@seznam.cz

@jsemdobramama.cz

Jako certifikovaný somatický kouč se řídím Etickým kodexem ICF.

Ke stažení zde: