Odvahu, vyrážíme...

10.04.2023

Dlouho (hodně dlouho :-)) jsme se rozmýšleli, jaký typ obytného auta pořídíme. Na seznamu jsme měli 7 metrovou dodávku připravenou k přestavbě, alkovnu s koupelnou, záchodem a plně vybavenou kuchyní. Vždycky, když jsme měli nakročeno k tomu, že uděláme poslední krok ke koupi, přišlo nám to nedokonalé. Spojený záchod se sprchovým koutem, moc malé nepraktické postele, málo úložného prostoru atd. Pak si nás vybrala naše třetí dušička a my si řekli, že když už jsme tak odvážní, že si "pořídíme" třetí dítě, tak uděláme konečně definitivní krok a zrealizujeme náš sen o baráčku na kolečkách.

Tak jsme pořídili, po osobáku, to nejmenší, do čeho se dá instalovat vestavba. Místo záchodu koupili lopatku, namísto sprchy solární závěsný pytlík na vodu a vyrazili...

...tedy skoro...


Tento víkend byl testovací. Na dvorku u babičky jsme postavili stan, poskládali všechno skládací, našeho tatínka poslali spát do auta, aby v nula stupních otestoval nově nainstalované topení. Zjistili jsme spoustu věcí. Odvaha nás ale neopouští,naopak, těšíme se na příznivější počasí a až budeme moc vyrazit na ostro.

Držte nám palce, bude to jízda!  

Do jakého nejmenšího prostoru jste zkoušeli vměstnat vaše děti, popř. celou rodinu?