! Prosincová podpůrná skupina přesunuta !

Milé maminky,

čeká nás prosincová podpůrná skupina a já se ji rozhodla po dlouhých úvahách přesunout na úterý, 7.12., do online prostoru.

Co nám takový rozměr přinese?

Možnost propojit se z pohodlí vašeho domova také pro ty z vás, které by nemohly z důvodů nejrůznějších nařízení dorazit. Vítám tedy tuto alternativu a zároveň doufám, že leden se ponese v osobnějším duchu 

Na jaké téma se můžete těšit?

Probereme, jak prožít v rámci vašich možností klidný advent. Možná přemýšlíte nad tím, jak se nenechat strhnout hektickou předvánoční atmosférou. Hlavně mít napečeno, poklizeno, nakoupené a zabalené dárky atd. Však to znáte.... Pojďme společně pokořit výzvu a strávit Vánoce a svátky bez křiku a stresu.

Probereme také tipy na krátké a funkční relaxace, které můžete zařadit po náročném dni nebo třeba uprostřed nekonečné fronty u kasy.

Kapacita je 8 maminek. Prosím o přihlášení do zprávy nebo emailu: info@jsemdobramama.cz

Cena: 120,-/90 minut. Podrobnosti o platbě zašlu po přihlášení, stejně jako odkaz na setkání, které proběhne přes Google Meet. Moc se na tohle alternativní setkání těším.

Kdy?

Každý první čtvrtek v měsíci od 17 do 18 hodin.

Kde?

Rodinné centrum Domeček u Rondelu - Ústí nad Labem

Prosím o nahlášení na skupinu do zprávy či e-mailu (info@jsemdobramama.cz), popř. se lze nahlásit při vaší návštěvě Domečku u vstupu.

Pro koho?

Pro maminky, co mají ukončené šestinedělí.

Setkání budou probíhat bez dětí. Jedním z cílů je udělat si čas samy na sebe, tohle bude váš první krok 😊. 

Co je cílem?

Sdílení problémů a předávání vlastních zkušeností v bezpečném prostředí.

Získat podporu a porozumění a tím posílit svoje sebevědomí.

Udělat si čas samy na sebe.

Naučit se relaxovat.

Zlepšit kontakt se svým vlastním tělem.

Získat pozitivní vhled do náročných situací.

Co NENÍ cílem?

Edukace v oblasti výchovy dětí.

Předávat výchovné rady.

Posuzovat a hodnotit se navzájem.

Terapie.

Pro kolik osob?

Skupina je pro min. 3 a max. 12 žen, aby každá z vás měla prostor a čas na sdílení vlastních zkušeností.

Skupina bude otevřená, tzn. můžete se zúčastnit jednoho nebo více setkání podle času a chuti :-).

Na co se můžete těšit?

Skupina bude vždy zaměřena na konkrétní téma. To se dozvíte týden nebo dva předem na těchto stránkách, instagramu nebo facebooku.

Na setkáních budeme probírat naše vnitřní hodnoty, objevovat ženskou intuici, sdílet dobré i špatné zkušenosti z mateřství, budeme mapovat silné stránky a ukážu vám, jak z nich vytěžit co nejvíc. Zkusíme relaxovat a hledat čas jen samy pro sebe. Budeme společně tvořit, objevovat kreativitu a spoustu dalšího. 

Cena

200,-/ za setkání - bude se platit na místě


Kdo vás bude provázet?

Jsem sociální pracovnice a mám několik let zkušeností s prací s lidmi s duševním onemocněním, také s vedením skupinových programů. Mám za sebou arteterapeutický sebezkušenostní dvouletý kurz, kurz krizové intervence a další (více O mně). Jsem máma dvouletých dvojčat a sama také na mateřské dovolené. Před několika měsíci jsem se rozhodla svým psaním podpořit ostatní mámy. Chci předávat dál, na co jsem si sama musela přijít a na co přicházím stále, protože se pořád učím: Nemusím být dokonalá, abych byla dobrá máma.


Pokud si nejste jisté, zda je skupina tím pravým místem pro vás, neváhejte se ozvat.Souhlas se zpracováním osobních údajů: